500 ₺ Üzeri Kargo Ücretsiz

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

1- Sözleşme Konusu Mal veya Hizmetin Temel Nitelikleri
Satın alınan ürünün üzerine tıklandığında nitelikleri konusunda ayrıntılı bilgi bulunmaktadır.

2- Satıcı Firma
Bilal Özcan –

3- Satıcının İletişim Bilgileri
Adres : Saraylar Mah. 153 Sk. No:6, 20070 Denizli Merkez/Denizli

Telefon : 0543 872 42 54

E-Posta : bilal.ofset@hotmail.com

4- Satının Mensubu Olduğu Meslek Odası
Satıcı, Denizli Matbaacılar Odası mensubudur.

5- Mal veya Hizmetin Vergiler Dâhil Toplam Fiyatı
Satın alınan ürünlerin vergiler dâhil toplam fiyatı ile kargo masrafı “siparişiniz” ekranında detaylı bir şekilde gösterilmiştir.

6- Ödeme, Teslimat, İfaya İlişkin Bilgiler
6.1. Ödeme şekli müşterinin tercihine göre; Kredi Kartı / Bankamatik Kartı veya Banka havalesi/EFT şekillerinden biri ile yapılabilmektedir.

6.2. Siparişi verilen ürün en geç 30 gün içinde müşteri tarafından teslimat adresi olarak bildirilen adrese teslim edilir.

6.3. Sipariş tutarının 300,00 TL veya daha fazla olması halinde teslimat giderleri satıcıya; 300,00 TL’den az olması halinde ise alıcıya ait olacaktır.

7- Cayma Hakkı
7.1. Alıcı, malın tesliminden itibaren on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

7.2. Alıcı, sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde her zaman cayma hakkını kullanabilir.

7.3. Cayma hakkı, bu maddede belirtilen süre ve şartlarda boyayyinlari.com’un yukarıda belirtilen e-mail adresine veya telefon numarasına bildirimde bulunmak suretiyle kullanılır.

7.4. Cayma hakkının kullanılması halinde sözleşme konusu ürün, satıcı iadeyi talep ederse gönderim ücreti satıcıya ait olmak üzere teslimatı yapan kargo şirketi aracılığı ile iade edilir.

7.5. Cayma hakkının kullanılması hâlinde;

7.5.1. Teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İade Faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)

7.5.2. İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

7.5.3. Satıcı, Alıcı tarafından ödenen tutarı, cayma bildiriminin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 10 gün içinde nakden ve defaten kendisine ödemekle yükümlüdür.

7.6. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğinin 15’inci maddesinin birinci fıkrasının (b), (c) (ç) fıkraları gereğince; Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler ile çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler ile tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeden cayma hakkı kullanılamaz.

8- Uyuşmazlıkların Çözüm Yeri
Alıcı, uyuşmazlık konusundaki başvurularını Tüketici Mahkemesine veya Tüketici Hakem Heyetine yapabilecektir.

9- Siparişin Onaylanmasının Sonucu
Alıcı tarafından siparişin onaylanması, ödeme yükümlülüğü anlamına gelmektedir.

10- Bilgilendirme Formunun Hükmü

İşbu bilgilendirme formu mesafeli satış sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Alıcı; 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanununun 48’inci maddesinin ikinci fıkrası, 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanununun üçüncü maddesinin birinci ve ikinci fıkraları ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğinin beş, altı ve yedinci maddeleri gereğince işbu ön bilgilendirme formunu okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini kabul, taahhüt ve beyan eder.

Open chat
1
Whatsapp'tan Yaz..
Scan the code
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?